CLASSIC

TOP 5 FEMININO & TOP 5 MASCULINO

MARÍA MARTÍNEZ

ATLETISMO PORRIÑO

1223 puntos

CARLA TRILLO

CCA RIA DE FOZ

1160 puntos

BEA BARROSO

ATLETISMO NOIA

1038 puntos

LUPE RUBIO

PASA OU ENTORNA

1000 puntos

SILVIA CASAL

BURGAS OURENSE

900 puntos

JOSÉ MARTÍN FONTÁN

ATLETISMO PORRIÑO

636 puntos

AYTHAMI LÓPEZ

INDEPENDENTE

1048 puntos

FICO LOSADA

CD BIOSBARDO

1036 puntos

RUBÉN INSUA

ATLETISMO SAR

1032 puntos

MARCOS PASCUAL

CD BIOSBARDO

760puntos

LÍDERES POR CATEGORÍAS

LÍDERES POR CATEGORÍA RANKING CLASSIC, DESDES SUB 16 ATA MASTER

PAULA FERNÁNDEZ

SD COMPOSTELA - SUB16

MIGUEL ÁNGEL CASTRO

SERRES RUNNERS - SUB16

SANDRA GONZÁLEZ

E.A. LUCENSE - SUB18

JESÚS GARCÍA

TRIKI TEAM - SUB18

EMMA MÉNDEZ

E.A. LUCENSE - SUB20

ELOY MARTÍNEZ

INDEPENDENTE - SUB20

PABLO CAMESCASSE

CD DELIKIA - SUB23

MARIA MARTÍNEZ

ATLETISMO PORRIÑO - SENIOR

AYTHAMI LÓPEZ

INDEPENDENTE - SENIOR

CARLA TRILLO

CCA RIA DE FOZ - F35

MARCOS PASCUAL

CD BIOSBARDO - M35

BEA BARROSO

ATLETISMO NOIA - F40

AMADOR PENA

SD COMPOSTELA - M40

LAURA FELÍPEZ

RUNNING ARTEIXO - F45

FICO LOSADA

CD BIOSBARDO - M45

AURORA GONZÁLEZ

CD PINARIUM - F50

MILO MONTILLA

CD BIOSBARDO - M50

RAQUEL ESTÉVEZ

CD PINARIUM - F55

JOSE MANUEL 'SANTA'

SD BARBANTIA A RODA - M55

J.ANTONIO BERMÚDEZ

NOITEBRA - M60

VERTICAL

TOP 5 FEMININO & TOP 5 MASCULINO

María Martínez

CLUB: ATLETISMO PORRIÑO

500 puntos

Inés Ramos

CLUB ATLETISMO SAR

400 puntos

Mª Soledad Castro

COMESAÑA SPORTING CLUB

300 puntos

Sofía Freaza

COMESAÑA SPORTING CLUB

200 puntos

MªAurora González

C.D. PINARIUM

150 puntos

Adrián López

ATLETISMO FRIOL

100 puntos

Jesse Jesús Corro

ATLETISMO ARENTEIRO

500 puntos

Antonio Teijido

CCA RIA DE FOZ

400 puntos

Pablo Camescasse

CD DELIKIA

260 puntos

Javier Paredes

OURENSE ATLETISMO

150 puntos

LÍDERES VERTICAL

LÍDERES POR CATEGORÍAS EN MODALIDADE VERTICAL CADRO FEMININO E MASCULINO

MARATÓN

TOP 5 FEMININO & TOP 5 MASCULINO

Ramón Muiños

CLUB ATLETISMO SADA

400 puntos

Javier Janeiro

ATLETISMO ARENTEIRO

200 puntos

Xenxo Laso

ATLETISMO ARENTEIRO

100 puntos

Miguel Portal

INDEPENDENTE

100 puntos

Xose Mª Rodríguez

SD COMPOSTELA

100 puntos

ULTRA

TOP 5 FEMININO & TOP 5 MASCULINO

Emilio Montilla

C.D. BIOSBARDO

20 puntos

Manuel Soto

C.A. BOIMORTO

10 puntos

Jesús Enrique Rey

C.A. BOIMORTO

5 puntos

RAMÓN VILLAR

VERXEL NUTRICIÓN DEPORTIVA

4 puntos

PDTE REVISION

FGA

1 puntos

RANKINGS OFICIAIS

A continuación o usuario dispón do ranking actualizado:

Vertical Masculino

Vertical Feminino

Classic Masculino

Classic Feminino

Maratón Masculino

AS MODALIDADES RANKEABLES

Descubre cómo funciona

Competicións

Segméntanse as competicións por modalidade. Vertical, Classic, Maratón ou ultra para Trail. Modalidades Subida "Uphill" e Subir-Baixar "Up&Down" para Carreiras de Montaña.

Puntos Scratch

Puntúas por entrada en meta (ver circular) e acumulas os mesmos puntos na clasificación absoluta e tamén na túa subcategoría, sempre dentro da modalidade desputada.

TOP

Estar nos postos altos do Ranking darache acceso á Selección Galega, probas, convocatorias e moitos máis beneficios.